Jan Skramlík (1860-1936)

Vinný sklep

olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám

ID: 88

Auction price: 7.000 CZK (292 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 14:27

Current price: 9.000 CZK (375 €)

Last auctioneer: ID4**3 History of bids