Olga Stárková (1945)
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t.
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:32
Current price: 1.500 CZK (63 €)