Alois Juříček (1892-1967)
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:38
Current price: 1.000 CZK (42 €)