Kostel v Českém Meziříčí
olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám
ID: 135
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:14
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
ID: 135