Dlouhý
olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:04
Current price: 800 CZK (34 €)