Vladimír Cidlinský (1934)
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám
Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:06
Current price: 650 CZK (28 €)