Richard Lauda (1873-1929)
olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:59
Current price: 3.000 CZK (125 €)