Adolf Born (1930-2016)

Miloš Macourek: Jak želva přišla o uši

bibliofilie, 2 x litografie A. Born, 1987, 23 x 16 cm, obě signovány PD A. Born, č. 92/100, Vydáno v Holandsku, v létě 1987, jako 68. publikace nakladatelství Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn. Upravil a vytiskl V. Loosjes. Litografie vytiskl z kamene v nákladu 120 výtisků A. Born. Překlad z češtiny Anja Prazáková. Náklad tohoto vydání je 75 výtisků. Tento má číslo 46

studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

ID: 2

Auction price: 8.000 CZK (334 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 8.000 CZK (334 €)