Svatopluk Čech (1846-1908)

Nový epochální výlet pana Broučka, tentokráte do 15. století

kniha, 18 x 13 cm, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, pův. clpl. vazba s ražbou Josef Pfeiffer, zlacená ořízka, 316s., restaurováno, nová předsádka, lehce opotřený hřbet, dobrý stav

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 336

Auction price: 500 CZK (21 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 500 CZK (21 €)