Vladimír Renčín (1941-2017)

Ota Pavel: Tatínkova loď naděje

bibliofilie, 1990, sign. vše Renčín, rozměr bibliofilie 31,5 x 21 cm. Tři ukázky z autorovy povídkové tvorby vybral, pro tisk připravil a ediční poznámkou opatřil Bohumil Svozil. Čtyřmi původními litografiemi ilustroval Vladimír Renčín. Vydala Bonaventura jako 1. svazek bibliofilské edice význačných autorů- EVA. Tento výtisk má číslo 76/200

ID: 449

Auction price: 5.000 CZK (209 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 5.000 CZK (209 €)