Různí autoři

Pocta Karlu Tutschovi

soubor 11 litografií, 30 x 21 cm, sign. vše, č. 61/80, Vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)

ID: 452

Auction price: 15.000 CZK (625 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 15.000 CZK (625 €)