Jiří Mádlo (1934-2008)

Vracím se k tobě moje město

11x litografie, 41 x 60 cm, 11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

ID: 570

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 2.000 CZK (84 €)