Jiří Trnka (1912-1969)

V. Nezval: Fantastická symfonie

bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a 5 x orig. litografie v přílohách J. Trnka, k vydání přípravil a ediční poznámku napsal Jiří Žantovský, úprava V. Křivka, lito. tisk J. Hrachovec, vydal Památník národního písemnictví ve spolupráci se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1963, volné listy v obálce, bibelot, ruční maršovský papír, velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

Literature: Bubla č. 6664

skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

ID: 586

Auction price: 3.800 CZK (159 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 3.800 CZK (159 €)