Fr. Pražák: Dětství Maxe Švabinského
bibliofilie, sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Literature: Sáňka č. 6801
ID: 637
Auction price: 400 CZK (17 €)
Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 400 CZK (17 €)