Ludvík Kuba (1863-1956)

Ludvík Kuba: Moje Čína

kniha s podpisem, 31,5 x 22,5 cm, sign. na titulu s věnováním Jaromíru Doležalovi L. Kuba V Praze 5. II. 1952, Uspořádal a upravil Štěpán Jež. Praha – soukromý tisk 1946. V počtu 600 Výtisků vyd. ČESKÁ GRAFICKÁ UNIE, brož. vazba, 32 stran

Provenience: z rodinné pozůstalosti spisovatele a generálního konsula Jaromíra Doležala, který se s Alšovou rodinou blízce přátelil

the disciple of prof. M. Pirner

ID: 719

Auction price: 300 CZK (13 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00

Current price: 300 CZK (13 €)