Volné směry Janu Nerudovi
bibliofilie, litografie M. Švabinského: Podobizna J. Nerudy, text F.X. Šalda, výtvarný doprovod: H. Böttinger, J. Preisler, S. Sucharda, L. Šaloun, F. Šimon, K. Špillar, vydal Fr. Topič, Praha 1911, brož., 24 s., obálka při okrajích a hřbetu poškozená, lehce zažloutlá, jinak dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 594
Auction price: 400 CZK (17 €)
Termination of first bid: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 400 CZK (17 €)