U Národního divadla
akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 1083
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:47
Current price: 1.000 CZK (42 €)