Středisko ochránců přírody
akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 1084
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:48
Current price: 1.000 CZK (42 €)