Evžen Seyček (1917-2009)

Stavba

akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou.

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1101

Auction price: 250 CZK (11 €)

Planned termination: 24. 05. 2024 12:05

Current price: 250 CZK (11 €)