Ferdiš Duša (1888-1958)

Bán Strahinić

bibliofilie, titulní list sign. dřevoryt a 12 x sign. dřevorytů příloh F. Duša , cyklus třinácti dřevorytů F. Duši k srbské lidové písni přel. O.F. Babler, vytiskl na ručním lisu a vydal Jar. Picka, Praha 1941, volné listy v deskách, 31 x 22 cm, ex. 46/105, nestr. (23 s. + 13 příloh), hřbet obálky poškozen, jinak velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

Literature: Bubla 5595

the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine Artists, The Union of Czechoslovak Fine Artists

ID: 1218

Auction price: 900 CZK (38 €)

Planned termination: 24. 05. 2024 14:02

Current price: 900 CZK (38 €)