Jiří Bouda (1934-2015)

Adolf Branald: Kdo uchová město?

bibliofilie, 5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

ID: 1332

Auction price: 4.500 CZK (188 €)

Planned termination: 24. 05. 2024 15:56

Current price: 4.500 CZK (188 €)