Poggio Bracciolini: Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém
bibliofilie, 32,5 x 24 cm, ilustrace v přílohách Alfons Mucha, ilustrace v textu Jan Dědina, tisk Unie, nákladem vlastním A. Mucha a J. Dědina, Praha 1902, 87 s., celoplátěná vazba se zlaceným reliéfem, hřbet v místě poškozený, prasklá předsádka
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 1341
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:05
Current price: 1.000 CZK (42 €)