Graphia (Časopis o Exlibris)
bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 1354
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:18
Current price: 100 CZK (5 €)