San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900
bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 1380
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:44
Current price: 500 CZK (21 €)