Etats de Boheme
kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 1039
Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:03
Current price: 1.600 CZK (67 €)