Bojová připravenost
akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1082
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:46
Current price: 1.000 CZK (42 €)