Antonín Majer

Luční kytice

litografie, 36,6 x 33 cm, sign. PD Ant. Majer, v místě původního rámu mírně zažloutlý a pokrčený papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 526

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2017 15:25

Current price: 101 CZK (5 €)

Last auctioneer: ID5**4 History of bids