V. Makovský

olej, plátno, 1921, 57,5 x 59,5 cm, sign. PD Makovský 21, rám, rám poškozen

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 528

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:14

Current price: 801 CZK (33 €)

Last auctioneer: ID5**0 History of bids