Anita Kittelová

Zahrada

akvarel, papír, 1940, 25 x 31 cm, sign. PD Anita Kittelová 1947, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 530

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:15

Current price: 301 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID4**9 History of bids