Ladislav Vraný

Krajina s řekou

olej, karton, 64,5 x 48,5 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 533

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:30

Current price: 2.101 CZK (85 €)

Last auctioneer: ID5**1 History of bids