J. Němeček

Z Jaroměřic

olej, plátno, 1950, 30,5 x 40,5 cm, sign. PD J Němeček 50, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 536

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:45

Current price: 201 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID5**0 History of bids