Josef Šrámek (1925)

U potoka

olej, karton, 1958, 17 x 25 cm, sign. PD J. Šrámek 58, rám, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 537

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:50

Current price: 201 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID3**1 History of bids