Kácov

akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. PD, rám, poškozený rám, obraz vypadává

ID: 350

Auction price: 20 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2018 15:49

Current price: 320 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids