Tomáš Bím (1946)

Žralok

litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 46/55

the private study

ID: 648

Auction price: 1.200 CZK (48 €)

AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 08:48

Current price: 1.200 CZK (48 €)

Last auctioneer: ID1**0 History of bids