Jiří Kalousek (1925-1986)

Lupič

akvarel, tuš, uhel, papír, 1980, 21 x 29,7 cm, sign. PD na paspartě Jiří Kalousek 80, pasparta natržena

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

ID: 961

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:43

Current price: 500 CZK (20 €)

Last auctioneer: ID4**9 History of bids