Jindřich Čech (1946)

Druhá cesta námořníka Sindibáda

filmový plakát, 1970, 40 x 28,5 cm, značeno PD v tisku Jindřich Čech, český film, režie: Karel Zeman, při okrajích poškozeno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 48

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 11:47

Current price: 1 CZK (1 €)

Last auctioneer: ID3**9 History of bids