Karel Liška (1914-1987)

Zima ve Vlachovicích

olej, dřevo, 1940, 35 x 50 cm, sign. LD K. Liška 1940, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobná poškození

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 710

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:24

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids