Tiše, Václave, ať nevzbudíš mého muže
tuš, akvarel, tužka, papír, 14,9 x 21 cm, sign. PD Benetka, na zadní straně autorské razítko
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 2
Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2022 16:04
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids