Josef Čapek (1887-1945)

S.K. Neumann: Horký van

bibliofilie, dvoubarev. litografie ve frontispisu, 4x předsádka linorytem a dvoubarevný linoryt na na přední a zadní straně desek Jos. Čapek, XIII. sv. Edice Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1918, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet místy poškozený, desky při horním krajích mírně zašpiněné, předsádky čisté, lito bez vady, vnitřek velmi dobrý

Provenance: Antiquarian Ostrovní

studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

ID: 166

Auction price: 4.500 CZK (188 €)

FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

Current price: 4.500 CZK (188 €)

Last auctioneer: ID5**6 History of bids