Bohumil Krs (1890-1962)

Závišova milostná píseň

brož, sign. litografie na titulním listu, 3 celostr. lit. B. Krs, drobné lit. v textu, vyd.ke sjezdu bibliofilů, Moravská Ostrava, 1931, pův. brož, nestr., dobrý stav

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. F. Kysela

ID: 217

Auction price: 500 CZK (21 €)

FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

Current price: 500 CZK (21 €)