Josef Liesler (1912-2005)

Čeští básníci a grafici Divadlu hudby

bibliofilie, 9x orig. litografie (Max Švabinský, 1x signovaná Josef Liesler, Jiří Švengsbír, Václav Sivko, Ota Janeček, Mario Stretii, Karel Müller, Kamil Lhoták a Jaroslav Lukavský), podpis básníka L. Stehlíka za básní, tisk Jos. Hrachovec, vydal kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha 1958, volné listy v obálce, 46s. , velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

ID: 340

Auction price: 800 CZK (34 €)

FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids