Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Lubomír Voleník: Mystérium náhody všedního dne

bibliofilie, 6 gr. listů v příloze, suchá jehla Jaroslav Klápště(pozůst. razítko), dřevoryt Vladimír Komárek(pozůst. razítko), sign. lept Oldřich Kulhánek, sign. serigrafie Antonín Střížek, sign. lept Karel Šafář, sign. litografie Karel Vysušil, obálka, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2007, orig. brož. s obálkou, 70s., ex. 142/650, velmi dobrý stav

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

ID: 347

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

Current price: 2.500 CZK (105 €)