Martin Benka

Konvolut signovaných fotografických reprodukcí

Provenience: původně v majetku Williama Rittera

ID: 610

Auction price: 500 CZK (21 €)

FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

Current price: 700 CZK (30 €)

Last auctioneer: ID6**2 History of bids