Nábřeží
autorizovaný laser print A4, 1943, 21,9 x 17,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědictví , copyrightu archivu V. Chocholy.Limitovaná edice 100ks. Značeno autorizačním štítkem našeho archivu
Provenience: Archiv B a M Chochola
the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
ID: 613
Auction price: 250 CZK (11 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 250 CZK (11 €)