Renata Mužíková (1973)

Kavárna

akryl, plátno, 50,5 x 70,5 cm, sign. LD R. Mužíková

multižánrová umělkyně

ID: 907

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:06

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids