Japonská krajina
litografie, 41 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/12
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 452
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 15:31
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids