Michal Hrdý (1959-2003)

Paul McCartney v hospodě

koláž, akvarel, tuš, papír, 1990, 26 x 28,8 cm, sign. Na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Nezlobte se, pane McCartney, je pozdě a partaje si stěžujou!, lehce ohlý papír

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 146

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:49

Current price: 2.555 CZK (107 €)

Last auctioneer: ID6**7 History of bids