Karel Vik

dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 345

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID4**7 History of bids