Volavky
litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD Halla, text: Vzpomínka na Zlatou svatbu manželu Boženy a Josefa Kašparových, kterou slavili v dobré pohodě v Písku 31. května 1991.
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 265
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 12:38
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids