PF 1970

akvarel, tuš, papír, 1969, 17 x 13,2 cm, sign. PD VB, text: Leden běhá po ledě z tepla děti láká Pojďte, děti, se mnou si stavět sněhuláka! To je sněhu, jemine! Závěje jak hory! Vzhůru, děti, pro sáňky běžte do komory! Kdo má lyže, připnije, kdo má brusle, taky! Koulujte se! Padá sníh! Stavte sněhuláky!

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 289

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:29

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID2**7 History of bids